Home
Fakultet


Predrok iz “Opće mikrobiologije”
Autor Administrator   
Petak, 16 Svibanj 2014 11:16

Modul: „OPĆA MIKROBIOLOGIJA “
Prediplomski studij  “Prehrambeno tehnologija“
Agronomski i prehrambeno-tehnološki fakultet
Sveučilišta u Mostaru
Koordinator modula: prof.dr. sc. F. DELAŠ

OBAVIJEST

Studenti koji nisu položili ispit iz “Opće mikrobiologije” kod prof. F. Delaša mogu izaći na predrok koji je dogovoren za 30.05.2014. u 13:00 sat.

Po evidenciji prof. Delaša student koji nisu položili ispit su:

1. Renata Pandža      - inegralni ispit i kolokvij iz vježbi

2. Ivan Kvesić             – 2. Parcijalni i kolokvij iz vježbi

3. Katarina Marić      - 2. Parcijalni ispit

4. Ana Miloš                – inegralni ispit i kolokvij iz vježbi

5. Nikolina Batinić   - 2. Parcijalni ispit.


Kordinator modula:

Prof. dr. sc. F. Delaš


 
Raspored grupa za vježbe iz predmeta Ishrana bilja
Autor Adrijana   
Ponedjeljak, 05 Svibanj 2014 16:22

I grupa vježbe Ishrana bilja 6.5.2014. u 8.15

1.      Ana Ćavar                         

2.       Andrea Alilović                 

3.       Andrea Dragičević          

4.       Andrijana Bogdan           

5.       Ante Babić                         

6.       Ante Jažić                           

7.       Antonija Dodig                

8.       Antonio Ćorić                   

9.       Božana Miličević              

10.   Branko Šalinović              

11.   DankoBradvica                               

12.   Denis Tomas                     

13.   Domagoj Vujnović          

14.   Ilija Brigić                            

15.   Ivan Bilić                             

16.   Ivan Majić                         

17.   Ivan Nižić                           

18.   Ivan Prkut                          

19.   Ivana Tolo                          

 

 

 

II grupa vježbe Ishrana bilja srijeda u 10.30

20.   Josip Filipović                    

21.   Katarina Topić                  

22.   Kristian Polić                     

23.   Lucija Galić                        

24.   Manda Jezerčić                              

25.   Marija Udovičić                              

26.   Marijana Tomić                               

27.   Marina Lavrić                    

28.   Mario Ćorić                        

29.   Marko Šunjić                    

30.   Mirko Mileić                      

31.   Petar Puljić                        

32.   Robert Sabljić                   

33.   Tomislav Bevanda          

34.   Darko Perić Peša      

35.   Vladimir Vuletić               

36.   Zlata Puharić                     

37.   Žarko Šimović                  

 

 
obavijest za fizikalnu kemiju
Autor Ljilja   
Utorak, 08 Travanj 2014 06:27

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

OBAVIJEST ZA FIZIKALNU KEMIJU

 

 

Svi studenti koji izlaze na travanjski rok iz Fizikalne kemije  treba da se jave na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript kako bi se znalo koliko  dolazi na ispit  (jer ne radi ISS sustav).

 

 

                                                                                  Studentska referda

 
Grupe za 1. parcijalni iz Biometrike
Autor Administrator   
Četvrtak, 03 Travanj 2014 10:36
Redni broj: Prva grupa za 1.parcijalniBiometrika 10.4.2014.8-9 h
1. Andrić, Anđa
2. Bakula, Branko
3. Barbarić, Ante
4. Barbarić, Dominik
5. Bašić, Josip
6. Bebek, Marija
7. Boras, Danijela
8. Bošković, Boško
9. Bratić, Dejan
10. Bubalo, Jure
11. Bulić, Ivan
12. Bušić, Petar
13. Butigan, Mateo
14. Cigić, David
15. Crnčević, Nikola
16. Čelina, Krešo
17. Ćavar, Dragan
18. Ćavar, Nikola
19. Ćorić, Andrija (izv.)
20. Ereš, Ante
21. Gabelić, Vinko
22. Gadže, Ivan
23. Gadžić, Slavko
24. Herceg, Josip
25. Hrkać, Kristijan
26. Ivanković, Mario
27. Jakić, Anamarija
28. Jurčević, Ivan
29. Jurič, Marino
30. Jurić, Marija
31. Jurić, Tea
32. Jurković, Vera
33. Knežević, Marko
34. Kolar, Martina
35. Kukavica, Slaven
  Druga grupa za 1.parcijalni Biometrika 10.4.2014. 9-10h
36. Lasić, Krešimir
37. Ledušić, Antonija
38. Lešić, Mirko (izv.)
39. Loboda, Daniel
40. Lončar, Zorica
41. Lozina, Ivan
42. Lučić, Jure
43. Lukić, Josipa
44. Madunić, Mila
45. Majčica, Miro
46. Majić, Vladimir
47. Marković, Marko
48. Markulj, Ivan
49. Mašić, Ivan
50. Merdžan, Stanka
51. Mijatović, Suzana
52. Mišetić, Ivan
53. Nevistić, Daria
54. Obradović, Nikola
55. Pavlović, Zoran
56. Pear, Ante
57. Pehar, Slaven
58. Petrina, Marija
59. Rezo, Antonio
60. Rogić, Marija Elena
61. Roso, Lukas
62. Sinovčić, Lea (izv.)
63. Tadić, Nikolina
64. Tadić, Zvonimir
65. Tolj, Kristina
66. Topić, Silvija
67. Vučić, Ivan
68. Vukoja, Grgo
69. Vukojević, Josipa
70. Zovko, Tomislav
 
Kolokvij iz Hranidbe domaćih životinja
Autor Matija Ćurković   
Utorak, 01 Travanj 2014 08:31

Kolokvij iz vježbi Hranidbe domaćih životinja biće održan 15.04.2014. u 10 h.

Asistent: Matija Ćurković, dipl.ing.agr.

 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 7 od 41